Sound-decoupling set Holder
Insulation plate 100x100x6 mm M10
| Part no. | 0812003 |
| EAN/GTIN | 4250928459527 |
| Packing unit | 1 set |
| Quantity unit | set |
| Weight | 0,0867 kg/set |
| Product group | 02-081 |
| Price unit | 1 |
Your price
|
|
Product filter:
| Specification |
Suitable for holder 45/26-52 v/h. Washers with integrated insulating ring. |
| Material | Rubber |
| Material type | EPDM |
| min. temperature resistance | -35 °C |
| max. temperature resistance | 100 °C |
| Dimension | 100x100x6 mm |
| for thread | M10 |
| Notice | suitable for holder 45/26-52 l/q |