Pendulum hanger 15°
IG-AG M10-M10
| Part no. | 0784136 |
| EAN/GTIN | 4250928418920 |
| Packing unit | 50 pcs |
| Quantity unit | pcs |
| Weight | 0,119 kg/pc |
| Product group | 05-078 |
| Price unit | 100 |
Your price
|
|
| Application area | Height-adjustable suspension for individual mounting with threaded rods. Stepless height adjustment. |
| Material | Steel |
| Material type | S235 |
| Surface | galvanized |
| Corrosion category | C2 very high |
| Surrounding area | Indoor area |
| Length thread L | 22 mm |
| Load FZ | 3 kN |
| Swing angle | 15 |
| Height | 44 mm |